facebook
newsletter

Newsletter - zapisz się!


Aktualnie znajdujesz się na: Strona głównaPrzeczytaj konieczniePasożyty

Pasożyty

 • Pasożyty

   

  Podstawowe informacje o pasożytach

  Pasożyty potrafią być bardzo niebezpieczne. Są to żywe organizmy, które żerują wewnątrz naszego ciała naszym kosztem. Jak niewiele trzeba, aby znalazły się w przewodzie pokarmowym, narządach, tkankach, a nawet komórkach. Picie nieprzegotowanej wody, spożywanie nieumytych owoców, brak higieny osobistej, a także stres, powodują zagnieżdżenie się nieproszonych gości w naszych organizmach. Statystyki są niestety bardzo niepokojące. Już ponad połowa ludzkości jest zarażona różnego typu pasożytami. Z tego względu, że potrafią one żyć w naszym ciele bardzo długo, dają o sobie znać dopiero wtedy, kiedy ich ilość przekracza normę, dlatego też warto jest przestrzegać zasad zdrowego trybu życia. Warto też wiedzieć, że jeśli damy się zaatakować przez pasożyty, leczenie nie musi być bardzo uciążliwe. Wystarczy przestrzegać zasad zdrowego żywienia, przyjmować preparaty niesprzyjające pasożytom, oczyszczać organizm, oraz wzmacniać odporność immunologiczną.

   

  Test scanerem Diacom

   
  Oferujemy test skanerem Diacom. Wynik, konsultacje i zalecenia na miejscu. Pozbądź się pasożytów ze swojego organizmu już dziś!
   
   

  Pasożyty u dzieci

   
  Pasożyty u dzieci to dość uciążliwa sprawa. Są one bardzo podatne na ataki tych organizmów, ze względu na tryb życia jaki prowadzą. Oczywiście ciężko jest wytłumaczyć małemu dziecku, dlaczego nie może jeść z podłogi, że powinno regularnie dbać o higienę osobistą. Jednak nie jest łatwo upilnować małego szkraba, co potęguje szansę na zarażenie.  Dzieci zapoznają się ze światem za pomocą dotyku. Dotykają wszystkich przedmiotów, oraz wszystkiego co ich otacza, dlatego tak łatwo i często ich organizmy są atakowane. Aby skutecznie temu zapobiegać, należy podawać dziecku sok z marchwi, czosnek, oraz często pilnować ich higieny osobistej. 
   
   
   
  Pasożyty są przyczyną alergii, ciągłych infekcji, niedoboru / nadmiaru masy ciała, kłopotów ze snem, ADHD, trądziku i wielu innych dolegliwości.
  Nasi specjaliści pomogą Tobie pozbyć się niechcianych gości z organizmu.
   

  Objawami obecności pasożytów w Twoim organizmie mogą być  bóle brzucha, nudności, wymioty, wzdęcia, biegunki, bóle głowy, kaszel, reakcje alergiczne, niedożywienie, obrzęk twarzy , niedrożność jelit, przewlekłe zapalenie jelita grubego,  ostre zapalenie wyrostka, zakłócony sen, pogorszenie nastroju, brak apetytu.

   
   
   
   
  Badania na pasożyty, pasożyty u dzieci